To mi něco připomíná

7. července 2015 v 23:52 | Mischelle |  Pár slov k TT
Tomu se říká opravdu náhoda včera sem stihla poslední den na staré téma a tak se dnes můžu pustit do dalšího. Jéééj..
Tohle téma mi připomíná starou úvahu, kterou jsem kdysi psala, samozřejmě tuto úvahu nemůžu ve svém bordelu najít a tak vám ji musím přiblížit jen pomocí toho co mi z ní utkvělo v paměti. Jdeme na to..
Často přemýšlím nad jednou otázkou, nad otázkou na kterou neexistuje odpověď, protože se na ní odpověďet nedá. A to: ,,Je můj život skutečný, nebo je to jenom sen?" Abych se přiznala docela mě skutečnost, že můj celý život může být jen pouhý sen, z kterého se můžu kdykoli vzbudit do uplně jiné reality děsí.
Děsí mě na tom hned několik věcí. Například to, že vůbec nevím jaká ta jiná realita je. Ano můžu být součástí skvělé rodiny, která je navíc bohatá a vlastní byt u moře, ale na druhou stranu nemusím mít taky žádnou rodinu a žádný domov.
Napadlo mě taky, že tohle moje pravé já nemusí obyčejně spát, co když sem v umělém spánku, co když sem v nemocnici s nějakým vážným zraněním. Jak tak nad tím přemýšlím, to už se radši ani nechci probudit. No jo co když na mě ale někdo čeká, co když mám nějakou tu rodinu, která si každý den přeje jenom to abych se vzbudila.
Moc dobře se mi nad touhle otázkou vážně nepřemýšlí. Upřímně mám ráda svůj dosavadní život, svojí rodinu, svoje přátele a kdybych teď zjistila, že je tohle všechno jen sen, jen moje fantazie a musela bych být součástí něčeho uplně jinýho. Brr..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama