dnešek-emoce a jiné nesmysly

4. srpna 2015 v 17:46 | Mischelle
Chystala jsem se napsat článek o mém dalším dni na brigádě a když jsem tak přemýšlela nad náplní článku uvědomila jsem si, že by se docela hodil k tématu týdne. Můj dnešní den byl totiž plný mých emocí, které se střídaly jako na běžícím páse.
Ráno jsem byla naštvaná, naštvaná na všechno a všechny, protože jsem musela na brigádu a mamka měla ještě tak otravně dobrou náladu a pořád se mě ptala na to jak se těším na práci. Dokázala jsem se jen soustředit na našpulený obličej a na to abych každýho koho ve fabrice potkám nahlas pozdravila, proto aby byla mamka šťastná. Teď mám namysly to, že jsem je musela pozdravit fakt nahlas, protože když jsem je zdravila normálně mamka to neslyšela a nadávala mi, že nezdravím.
Když přišla kontrola, která podle mého očekávání dopadla katastrofálně: všech 400 misek jsem musela znovu očistit, samozřejmě zadarmo. Lezlo mi krkem jak se mi všichni snažili pomoct a radili mi jak správně mám čistit, aby to už nedopadlo tak hrozně. "Sakra já vím jak to mám dělat, jen mi to prostě nejde!" říkala jsem si v hlavě. A snažila se na všechny aspoň trochu mile tvářit.
Po pěti hodinách super zábavné práce, u které se mi chtělo upřímně brečet, dokonce mi ukápla slza, když jsem omylem jednu misku pustila na zem, kvůli tomu jaká jsem nešika (ano vím o sobě, že brečím kvůli každé prkotině) mi mamka přinesla oběd, dneska s náma obědval i kluk co s mamkou pracuje "to je vážně super" pomyslela jsem si nafučeně. I přes mojí nechuť na někoho mluvit se mezi námi u oběda rozpoutala debata o novém gauči a o vosách..až z toho byl i docela zábavný pokec a já se dokonce zasmála a nemyslím jen ledajaký úsměv, ale fakt nahlas zasmála.
Od té doby jsem se cítila až pitomě šťastně, práce mi šla docela od ruky, misky se mi začaly líbit a dokonce jsem se přistihla při myšlence, že by mi takovýhle zaměstnání ani moc nevadilo.
Aby toho nebylo dost ke konci směny se stalo něco čemu nemůžu doteď uvěřit..mistrová mi pochválila práci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellí Ellí | Web | 4. srpna 2015 v 18:02 | Reagovat

Nominovala jsem tě do Tag Liebster Award :). Samozřejmě se účastnit nemusíš, ale byla bych opravdu ráda, kdybys v tomto tagoprojektu pokračovala :).
Více informací se dozvíš v mém článku (byla jsem také nominována, jen jsem měla jiné otázky od předchozí blogerky).
Nalezneš ho tady:
http://coolour-life.blog.cz/1508/tag-liebster-award

2 Belluška Belluška | Web | 4. srpna 2015 v 20:12 | Reagovat

Je skvělé, když tě někdo za něco pochválí a ještě k tomu, když jsi se necítila úplně nejlíp. TO vždy potěší :)

3 ltheproana ltheproana | Web | 6. srpna 2015 v 19:38 | Reagovat

Pochvala je asi nejlepší odměna, máš pak skvělý pocit z dobře odvedené práce.
Jinak spřátelím ráda a díky za pochvalu blogu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama