13.11.2015

16. listopadu 2015 v 23:20 | Mischelle
Možná se divíte proč má článek páteční datum. Ne nechci vám povídat o Francii, myslím že to je dost vážné téma a já se k němu asi snad raději nechci vyjadřovat a navíc o Francii určitě teď slýcháváte pořád. Chci vám vyprávět o akci, která se děla v pátek. Ten kdo četl předchozí článek jistě ví, že jsem se v pátek vydala na svojí první diskotéku a že jsem se toho trochu bála a měla prostě smíšené pocity. Proto vám chci napsat jaké to bylo. Mám i další důvod proč to píšu. A to ten aby holky, který na diskotéky nechodí jako já se dozvěděly jaké to tam je a aby se jim třeba zbourali předsudky o takovýhlech akcích, protože já vždycky na párty nadávala a myslela jsem si, že to není nic pro mě a že se tam lidi jenom ožíraj a dělaj blbosti a že já bych se na takovýhlech akcích nikdy bavit nemohla.
No mýlila jsem se. Ale vezmeme to všechno popořádku. Někdy kolem šestý jsem vyrazila ke kámošce, která na párty chodí už od patnácti a taky se mě na ně snaží od té doby dostat. Neboť mě přivítala v županu šla jsem k ní a hodinu jsme si povídaly o všem možným (to víte od prázdnin jsme se neviděly) než se připravila. Pak už jsme vyrazily do sousedního města čekat na odvoz. Začalo to být zajímavé, protože kluka, který nás měl odvážet na cestě stopli policajti, takže měl zpoždění. Naštěstí venku nebyla zima, takže jsme čekání na něho přežily a po cestě nabraly ještě další dvě už trochu přiopité holky. Po velmi rychlé jízdě doprovázené hlasitou hudbou jsme dorazily na místo.
Dvě holčiny nás zatáhly za nějaký opuštěný barák a začaly tam mixovat colu s rumem. Jsem nebo jsem aspoň do té chvíle byla odpůrce alkoholu ale v tu chvíli jsem byla nervózní z té akce a tak jsem se napila. Poté už jsme konečně vstoupily do budovy kde se párty odehrávala. Zaplataily vstupný, odložily si bundy a dostaly růžové náramky.
Ovšem nastal problém. Na baru nám oznámili, že příjde kontrola a tak nenalívaj mladším osmnácti let. To mojí kamarádku vůbec nepotěšilo, protože ona se chtěla opít. Začala tedy mobilem obvolávat všechny co by se tam mohli stavit a koupit nám pití. Půl hodiny jsme stály bezradně u zdi o džusu, když v tom se před námi objevila kamarádky známa s náramkem hlasájícím, že jí je osmnáct. Toho jsme samozřejmě ihned využily a poprosily ji ať nám koupí pro začátek pivo.
Posadily jsme se ke stolu a příjemně jsme si povídaly. Pak to kámoška nevydržela a my s ní musely k baru. Kopily jsme si drink, který jsem prý musela ochutnat a musím říct, že byl na to, že to byl tvrdší alkohol dobrej. Pak už začala ta pravá zábava, kámoška mě odvedla na parket a začali jsme i když to moc neumím tancovat. Potěšilo mě, že můj taneční skyl na tom není tak hrozně a tak jsem se nechala přemluvit k tanci na takovým vyvýšeným místě před dýdžejema.
Pak se u nás objevil kamarádky kámoš, který nás pozval na panáka. Musím říct, že ten kluk byl báječnej nejen, že za nás chudák utratil myslím si dost peněz protože u jednoho panáka nezůstal ale ještě nám pomohl, když se na párty objevila kontrola. Navíc se s nim hrozně fajn povídalo a hodně jsem se díky němu pobavila hlavně když jsme spolu tancovali.
No to je asi z mé párty všechno. Ano vím, že jsem neměla pít a tak ale já myslím, že než sedět doma na zadku je tohle lepší. Navic jsem nedělala žádné blobosti ani neměla žádný průšvih. Poznala jsem nové lidi, pobavila jsem se a konečně jsem se zbavila mojí depky. Prostě jsem ráda, že jsem se nedržela svých předsudků o párty, nedala na svůj strach a poslechla kamarádku a dokonce doufám, že to nebyla moje poslední párty.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. Smithová M. Smithová | Web | 17. listopadu 2015 v 11:57 | Reagovat

Colu s rumem jsem jednou pila a málem jsem se pozvracela :) Dobrá party :) Hlavně že jsi si to užila

2 Myshelka Myshelka | Web | 17. listopadu 2015 v 15:49 | Reagovat

Někdy musíme porušit pravidla a užívat si ^^

3 petra-s-world petra-s-world | Web | 19. listopadu 2015 v 19:55 | Reagovat

Tak hlavní je že jsi si to užila!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama