Jedna trapná depka

1. listopadu 2015 v 13:06 | Mischelle |  Co mě zrovna napadne
Taky máte někdy takový pocit, že je váš život úplně nudný? Že si ho neužíváte jako ostatní? Vždyť ostatní chodí na párty s přáteli, bavěj se a já sedím doma, čtu, kreslím a nebo píšu povídky. Takhle si užívám života? Nemám ani tolik přátel jako otatní. Nemám s kým chodit na párty. Včera si každý určitě užíval Halloween ale pro mě to byl jen jeden z normálních dnů kdy sedím doma. Mrhám svým životem? Neměla bych si ho víc vážit? Víc si ho užívat? A jestli měla tak jak? Skončím snad jako moje mamka, která nemá žádné zájmy a když zrovna nechodí do práce, kterou nesnáší prosedí celé dny u počítače nebo u telvize, když jsem taková? Já takhle nechci skončit! Co proto mám udělat? Je snad čtení, kreslení a psaní málo? Měla bych se spíš opíjet na nějaké párty? Vždyť takhle doma ani nikoho nového nepotkám, žádné nové idi. A já bych se tak ráda seznamovala, poznala lidi, se kterými můžu sdílet moje koníčky. Neříkám že nemám kamarády. Mám je ale ne takový se kterýma bych byla pořád, měla s nima stejné zájmy. Chci poznat aspoň jednoho člověka, se kterým bych mohla vymýšlet povídky, hrát videohry, smát se a trávit víkendy. Potkám někdy někoho takového? Ne..nemám kde, když nikam nechodím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. Smithová M. Smithová | Web | 1. listopadu 2015 v 16:50 | Reagovat

Takový pocit občas mívám a rozhodně to není příjemný. Já včera taky neměla super bombu na Halloween, jenom jsem byla na přespávačce u kamarádky. Byly jsme tam ale jenom tři. Takže šlo spíš jenom o povídání o klucích a né o nějakou oslavu Halloweenu. Maximálně jsme četly děsivé příběhy. Já bych být tebou ve škole zkusila poznat nějaké nové kámoše. Třeba tam je několik lidí, kteří jsou fajn. Já taky měla kámošku, o které jsem si myslela že jí můžu důvěřovat, ale ona mě zradila. Před sebou jsem ale pořád měla možnost co bych udělala. Spřátelila jsem se s holkou kterou všichni považovali za krávu. Nevím kvůli čemu je to že se s ní teď všichni baví. Kvůli mě? Je to hrůza být v takové situaci. Zkus se bavit s ostatními a uvidíš co z toho vznikne.

2 Andey Andey | Web | 1. listopadu 2015 v 21:33 | Reagovat

Tak t nevím, jak ti pomoct. Já si života užívám, ale po svém. :) Lidi můžeš potkat třeba i v tramvaji, ale nesmíš se bát je oslovit, najdi si záminku, proč je máš oslovit. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama