Into the forest of fireflies light

22. května 2016 v 18:00 | Misaki |  Filmy a seriály "recenze" 📺


Zdravím všechny čtenáře,

Opět vám přináším mojí recenzi na další, v pořadí už třetí anime film a to konkrétně na "Into the forest of fireflies light" v překladu "Do lesa světlušek". Toto je zatím podle mě nejsmutnější anime film jaký jsem viděla, takže kdo je veliký cíťa jako já ať si u sledování tohoto filmu připraví kapesník.

Příběh vypráví dívka, která každé léto už od malička odjíždí za svým strýcem. Jednou v létě, zrovna když šla k strýci se ztratila v lese, o kterém se vypráví, že jsou v něm duchové..a je to pravda. Jednoho ducha pozná. Ducha, který vypadá jako normální kluk s maskou kočky na tváři. Skamarádí se a dívka za ním začne každý den a každé léto chodit do lesa. Má to jen jeden háček. Kluka se nesmí dotknout člověk, jinak by se rozplynul. Ale i bez doteků a i přes to, že se výdají pouze v létě se do sebe zamilují. Jednoho dne se ale stane neštěstí. Kluk se omylem dotkne lidského dítěte.

Příběh je opravdu krásný. Úžasné přátelství mezi klukem a dívkou. A to jak jejich přátelství přeroste v lásku..no já jsem tento příběh viděla už několikrát a vždy jsem se neubránila slzám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama