Písničky ze seriálů a filmů

31. července 2017 v 13:45 | Misaki |  Oblíbené 💚

Kon'nichiwa,
Dnes mám pro vás článek o hudbě. Ale nebude to jen tak ledajaká hudba, budou to mé nejoblíbenější písničky ze seriálů, nebo filmů. Ráda totiž poslouchám různé soundtracky ze seriálů a tak, hlavně když mám seriál dokoukaný a stýská se mi. Myslím si ale taky, že se ve filmech a seriálech dají najít opravdu úžasné songy.

**The Big Bang theory song**
Začněme od takových asi nejznámějších, protože předpokládám, že Teroii Velkého třesku vidělo většina lidí. Já si myslím, že úvodní písnička od Barenaked Ladies je super. Je rychlá, hravá a veselá a přesně to mi k tomuto seriálu pasuje. A i když už tento seriál dávno nesleduju vždy si ráda poslechnu tuhle písničku a zavzpomínám na všechny ty báječné epizody.


**How I met your mother- suits song**
Tato veselá písnička, kterou Barney vysvětluje proč jsou obleky tak super zazněla v páté řadě seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Já tu písničku prostě miluju, vždy mi dokáže zvednout náladu. Navíc Neil Patric Harris je nejen úžasný herec ale také velmi dobrý zpěvák.


**Scrubs-Im no superman**
Další úvodní seriálová písnička, která se naprosto povedla. Vždycky si jí ráda poslechnu, protože je naprosto pohodová a opět mi dokáže zvednout náladu.


**Supernatural-Carry on my wayward son**
Písnička od skupiny Kansas, která zazněla ve dvoustém díle tohoto seriálu akorát v muzikálovém podání. O tom, že je tato písnička skvělá není pochyb, když k tomu ale ještě přidáme příběh seriálu, dostává tato písnička silné emoce. Nejen díky ní je tento díl jeden z mých nejoblíbenějších.


**Dexter-Blood theme**
Z této písničky z Dextera mi vždy naskočí husí kůže. Působí na mě hodně tajemně a to jí dělá skvělou.


**Misfits-Echoes**
Pořádně crazy písnička, kterou má ve svém úvodu seriál Misfits-Zmetci. Stejně jako celý seriál tak i písnička zní velice šíleně a vesele.


**The perks of being wallflower-Come on Eileen, Heroes
Poslední dvě písničky jsou z jednoho z mých nejoblíbenějších filmů Ten kdo stojí v koutě. První Come on Eileen je hodně veselá oproti tomu Heroes na mě působí ve spojitosti s filmem trochu pesimisticky, ale přesto jí mám strašně ráda. Mezi těmito písničkami jsem si nemohla vybrat a proto jsem sem napsala obě dvě.A to je vše. Budu ráda, když mi napíšete, co si o těchto písničkách myslíte a jaké se třeba líbí vám.
Sayōnara
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nauesin Nauesin | Web | 2. srpna 2017 v 11:43 | Reagovat

The perks of being a wallflower je pro mě strašná srdcovka, hlavně proto, protože se s hlavním hrdinou hodně ztotožňuju, z toho filmu mi v hlavě utkvěla Asleep od Smiths a od té doby ji mám strašně ráda :D
Carry on my wayward son... nom, jakožto SPN fanoušek už vím, co bude následovat :D ale pořád ji mám ráda.
Opening os Misfits je taky hodně zajímavý, už napoprvé mě zaujal, tím, jak je jiný od ostatních openingů seriálů.

2 Simix Simix | Web | 2. srpna 2017 v 18:44 | Reagovat

Tak první znám z BBT jsem viděla pár dílů :)
How I met your mother jsem viděla jen kousek a ani ne od začátku a ani ne dokonce, ale je to vtipné :)
Supernatural miluje moje spolužačka, v tomhle a dál se už moc neorientuju :)

3 psychedelic psychedelic | Web | 6. srpna 2017 v 1:00 | Reagovat

Pěkný blog

4 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 17:21 | Reagovat

Ja sa priznávam, že so spomenutých seriálov som sledovala len Dextera a sledujem Supernatural, ale pesničky som si nikdy nejako extra nevšímala. Ako vnímam, ked hrjaú a znejú mi pekne ale nikdy si ich nesťahume ani nič podobné. (To však neplatí na telenovely, tam to zase sťahujem jedna radosť a pri anime ma tiež niekedy zaujme opening).
Inak moc pekný článok.^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama