Oblíbení herci a jejich nejlepší role

11. srpna 2017 v 15:41 | Misaki |  Oblíbené 💚

Kon'nichiwa,
Jelikož mám neustále potřebu někomu vnucovat to co mám ráda, nebo to aspoň někomu vzdělovat, připravila jsem si článek o několika mých oblíbených hercích a jejich podle mě nejlepších rolích.

//Tom Felton//
Jak už jste si asi někteří všimli, mám Toma hodně ráda. Tom Felton je anglický herec, narozen roku 1987 v Londýně. Kromě hraní umí i velice dobře zpívat a jeho velkou vášní je rybaření.

-Draco Malfoy
Asi jeho nejznámější role. Nemyslím si, že je nutné Draca nějak blíže popisovat. Každý přeci ví, že je to mladý kouzelník za dob Harryho Pottera, který se stal mozkomorem a měl zabít Brumbála. I když je podlý, zlý, egoistický, snažil se být vždy lepší než druzí, chovám k němu určité sympatie díky jeho skryté touze postavit se rodičům a společnosti. Jeho postava víborně symbolizuje to s čím musejí děti, které ovládají jejich rodiče, potýkat.

,,Můj otec s vámi zatočí."
Draco Malfoy,
Harry Potter a Ohnivý pohár
-Erich Blunt
Jedna z ústředních postav první série seriálu Murder in the first. Erich je mladý miliardář, který navrhuje technologii pro virtuální realitu. Též je ale podezřelý ve vraždě jeho biologického otce a milenky. Tato postava dokonale ukazuje jak je policie na lidi s penězi a nejlepšími právníky, jako je on, krátká. I když je tato role opět záporná, mám jí ráda.


-You're right, i did kill that dumb bitch-

-Julian Dorn
Ani pro tento článek jsem si nemohla odpustit seriál The Flash, kde Tom hraje postavu experta přes lidi s nadpřirozenými schopnostmi, pracujícího u policie, který se díky připletení se na stranu zla, dostává do Flashova týmu. Konečně jeho postava nebyla dá se říct záporná. Julian je veliký dobrodruch a samotář, díky čemuž moc neumí správně komunikovat s lidmi a proto občas, když se snaží pomoct, zní povíšeně, i když nechce a to mi přišlo poněkud vtipné.

//Michael J. Fox/
Michael Andrew Fox je kanadský herec narozený roku 1961. Protože se mu jeho prostřední jméno nelíbilo, nechal se v titulcích uvádět s prostředním iniciálem "J.", který přijal jako poctu herci Michaelovi J. Pollardovi.

-Dr. Cevin Casey
Michale si zahrál ve dvou dílech seriálu Scrubs-doktůrci, ve kterém hrál staršího doktora, ke kterému všichni vzhlíží neboť je diagnostik a zároveň chirurg. Dr. Cevin trpí obsesivně-kompulzivní poruchou, díky které se může zdát trochu jako podivín. I když se objevil pouze ve dvouch dílech jeho postava je nezapomenutelná, všem hlavním hrdinům totiž dokázal pomoct z jejich trablí a to i když se ze začátku zdálo, že za větsinu problému může on sám, zdálo se to tak ale jen proto, protože byl snadný cíl proto, aby na něho bylo vše svedeno. Přišlo mi smutné, když na něho všichni shazovali vinu, přitom on sám se musel potýkat se svou nemocí, která mu značně znepříjemňovala život a ještě se všem snažil pomoct a hodně dlouho si jeho snahy nikdo nevšiml. Asi proto jsem si asi jeho postavu tolik oblíbila.

-Why can't I sit on you?-

"Jdu dnes trochu pozdě, ale to neva, protože už pár týdnů dělám s doktorem Caseym.
Trpí obsedantně kompulzivní poruchou a každý den začíná stejně.
Sáhne na všechno, co má jeho první pacient na pokoji.
Dotkne se opravdu všeho."
-J.D. 3 série, 13-tý díl


//Tom Cavanagh//
Je kanadský herec, který se narodil v roce 1963. V šesti letech se jeho rodina přestěhovala do Afriky a do Kanady se vrátil až jako student střední školy.

-Dr. Wells 3xjiank
A opět tu máme The Flashe. V tomto seriálu si Tom zahrál rovnou tři postavy. V první sérii doktora Wellse, v jehož těle byl ukryt Eobard Thawne, který byl hlavním záporákem této série. Tato postava se mi i přesto, že byla zlá velmi líbila, nikdy bych neřekla, že tak vtipný a veselý člověk jako Tom může tak perfektně zahrát takového záporáka. Díky jeho perfektnímu hraní jsem mu jeho zlou, vážnou a tajemnou postavu naprosto věřila a to i když jsem ho předtím znala jen z komediálních filmů. V dalších sériiích si pak zahrál doktora Wellse ze Země 2, který byl hodný avšak mě moc nezaujal. Naštěstí v seriálu nezůstal nastálo a místo něho nastoupil Tom jako potrhlý doktor Wells z další jiné Země, který oproti dvoum předešlím nebyl moc chytrý, ale i tak se snažil nějak pomoct a přitom napsat román, protože byl na své Zemi docela známým spisovatelem. Tato role mi k Tomovi ze všech tří šla asi nejvíce, protože byla komická a Tom je prostě rozený komik.

-He is not Wells. Im Wells.-

-Dan Dorian
Tom si zahrál také v několika dílech již zmíněného seriálu Scrubs. Dan Dorian je starší bratr hlavního hrdiny, pracuje jako barman a stále bydlí u své matky. I když je starší než JD chová se absolutně nedospěle. Tato postava podle mě Tomovi perfektně padla, protože je velmi vtipná a jak jsem už psala Tom je skvělý komik.A tohle už je z tohoto článku vše. Do komentářů mi můžete napsat jaké herce máte rádi vy.
Sayōnara


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Rhiain ~Rhiain | Web | 11. srpna 2017 v 20:06 | Reagovat

Ach, Tom Felton, na toho sa veľmi rada pozerám aj ja ^^

2 psychedelic psychedelic | Web | 11. srpna 2017 v 23:51 | Reagovat

Pěkný článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama